You are on PERI's international website. Click here to switch to PERI USA. Click here to view all PERI websites.

Informacje o PERI

Firma rodzinna. Drugie pokolenie. Na całym świecie.

PERI ma obecnie ponad 45 lat doświadczenia w branży. Wspaniała siła innowacyjna firmy i wczesne umiędzynarodowienie to podstawy naszego globalnego sukcesu oraz ciągłego wzrostu. Wysoki poziom orientacji na klienta, systemy o ponadprzeciętnej jakości i duże doświadczenie to klucz do zaufania, dzięki któremu firma stała się czołową marką globalną. Aktualnie posiadamy ponad 60 spółek-córek i jesteśmy obecni na wszystkich kontynentach, zapewniając dostęp do wiedzy naszych ekspertów, odpowiednich systemów i usług.

Nasz  wkład w Twoje projekty

Deskowania, rusztowania i doradztwo techniczne. Z jednego źródła.

Deskowania

PERI oferuje odpowiedni system deskowaniowy do każdej budowli betonowej oraz jej części. Nasze produkty spełniają najsurowsze wymagania dotyczące różnych metod wznoszenia budowli i warunków brzegowych.

Efektywne planowanie, wybór najodpowiedniejszego systemu i bezpieczne stosowanie zmniejszają koszty deskowań. Właśnie dlatego PERI kontynuuje prace racjonalizatorskie oraz nakierowane na zwiększenie bezpieczeństwa warunków pracy. Stały kontakt z użytkownikami pomaga nam w identyfikowaniu wszystkich potrzeb i wprowadzaniu  innowacji tam, gdzie istnieją możliwości dalszej optymalizacji.

Rusztowania

Rusztowania PERI  można wykorzystać do wielu zastosowań. Zarówno rusztowania ramowe, jak i modułowe charakteryzują się dużą wszechstronnością, co prowadzi do wysokiego poziomu wykorzystania materiału.

Krótki czas montażu oraz maksymalne bezpieczeństwo w trakcie wznoszenia konstrukcji, jak również pracy na gotowym rusztowaniu, to podstawowe wymagania stawiane systemom rusztowań. Nieprzerwanie odpowiadamy na te potrzeby, zawsze oferując odpowiednie rozwiązanie systemowe. Ogromna wszechstronność pozwala na uzyskanie większego stopnia wykorzystania materiału i równie wysokiej efektywności ekonomicznej – przy równocześnie zoptymalizowanym czasie montażu.

Doradztwo techniczne

Doradztwo techniczne nie kończy się w PERI na rozwoju produktu i planowaniu kwestii technologicznych. Doradztwo techniczne obejmuje także optymalizację wszystkich procesów związanych z deskowaniami i rusztowaniami.

Zwracamy szczególną uwagę na optymalizację procesu realizacji projektu i wspieramy naszych klientów na wszystkich etapach tego procesu. Nasze usługi pomagają w usprawnianiu jego całego łańcucha, w każdym aspekcie związanym z deskowaniami i rusztowaniami. Ponadto prowadzimy ciągle badania - np. nad nowymi materiałami - aby nieustannie ulepszać nasze produkty.